| Vi1rus a întrebat:

Samsung galaxy s4 vs iphone 5 pe care il alegeti si de ce?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu un search pe google, asa-i? Vad aproape in fiecare zi aceeasi intrebare si chiar m-am saturat.

| Vi1rus explică (pentru anonim_4396):

big grin. daca nustii nici nu te baga fraierewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vi1rus):

Stiu mai multe decat crezi, oaie! Iar numai daca dau un search pe google gasesc 100 de raspunsuri, dar deh, e mult mai usor sa intrebam pe TPU decat sa ne punem putin singurul neuron la treaba.
Concluzia: Sa ne-o iei in gura la toti utilizatorii TPU care vrem sa ajutam si dam de intrebari cretine peste tot.
P.S: https://www.google.ro/ Sa nu zici ca nu ti-am ajutat neuronul!

| Ced7 a răspuns:

S4, evident. Ca performante e mult superior. Iphone-ul e in cunoscut ca telefon "de fita", dar nu are caracteristici foarte bune.
Bafta!

| mara_8651 a răspuns:

Depinde pentru ce vei folosi telefonul, dacă vrei sa Îți faci poze și sa iasă super bine, îți recomand Iphone 5, deoarece are nu știu ce "înveliș" pe camera, dar și s4 face poze ok. Dacă vrei sa Îți descarci muzica sau niște fișiere, S4 este bun pentru așa ceva, dar Iphone 5 nu, deoarece nu poți sa descarci.S4 e mai mare și fragil rău, Iphone-ul 5 e mai elegant și mai mic.