| Ravenborn a întrebat:

Samsung Galaxy S5 sau iPhone 5? Motivează-ți alegerea.

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| gelu1970 a răspuns:

S5
cauta comparatii intre cele doua si o sa vezi ca e net superior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul. Nu mi-au plăcut niciodată astea.

| Ravenborn explică (pentru anonim_4396):

Mersi. M-ai lămurit. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ravenborn):

Pai da laughing

| AlexElektro1987 a răspuns:

Niciunul, amândouă sunt niște porcării de telefoane. Daca vrei să îți iei un telefon nou și bun, la prețul unui S5, îți iei un Htc M8 sau un Sony Z2 sau Lg G3 sau un Nexus 5, nu S5. Toți care au avut S5 au fost dezamăgiți de el.

| TheTimeKiller a răspuns:

Si eu am S5 si pot sa spun ca nu e cine stie ce, desi asa pare. Am imprumutat de la un prieten un iPhone 5s si un iPad 4, 3 zile. Pot spune doar ca produsele Apple sunt chair ok. Toate aplicatiile merg perfect. Are animatii placute, cand astepti nu simti ca se blocheaza. Cand astept pe android mai mult sa se incarce o aplicatie, am tendinta sa cred ca e inghetata, e ciudat. Acum astept sa apara iphone 6S ca sa se ieftineasca 6-le sa trec si eu pe iOS.
Nu stiu ce sa zic de i5, ma gandesc ca e destul de vechi si in comparatia asta, s5-ul ar castiga. Fata de i5, s5-ul are camera mai buna, baterie mai bun, ecran mai bun.

| GabrielStn a răspuns:

Fara a-mi mai motiva alegerea, aleg clar S5. Android mi-a placut mereu, pe cand iOS-ul nu mi-a oferit libertatea pe care mi-am dorit-o.

| CălinPL a răspuns:

S5

| toleagiulia a răspuns:

Samsung Galaxy S5!
este foarte practic dar si durabil, pe cand iPhone 5 este foarte fragil, stiu cum este trebuie sa umblu cu grija mare ca daca imi scapa pe o suprafata mai tare.s-a dus! Este foarte simplu sa il utilizezi si este bun, cu privire la functiile lui!