| SmartyPants a întrebat:

Samsung Galaxy S5 sau Samsung Galaxy Note3??? De ce ala si nu ala? Astept parerile voastre. Multam!winking

4 răspunsuri:
| Loker a răspuns:

Samsung Galaxy Note3, pentru ca imi plac telefoanele mari in general.

| SmartyPants explică (pentru Loker):

Si mie. laughing Dar nu stiu dpdv al procesorului, plus ca S5 are camera de 16MP si cea frontala de 5MP, iar Note3 13, respectiv 2..si pe mine pozele ma intereseaza cel mai mult, insa si aspectul.

| Biutzapisic a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa il folosesti. De exemplu, note 3 are ecranul foarte mare si este perfect pentru mail-uri etc. De asemenea, bateria tine mult mai mult decat la celelalte telefoane.
Ambele sunt telefoane bune. Dar revin, depinde la ce vrei sa il folosesti.