| BaiatulCuDobermanul a întrebat:

Samsung galaxy s6 sau iPhone 5s?
De ce?
Doresc sa-mi cumpar un telefon si trebuie sa aleg din acestea
Ma ajuta foarte mult daca ati avut aceste telefoane si imi puteti spune cum sunt...?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Crede-mă că S6 e superior lui 5s la performanțe.

| untu a răspuns:

Sint de acord cu ceilalti doi care au raspuns corect! Iti recomand sa iei un SAMSUNG GALAXY S6! Este cel mai bun smartphone performant si cea mai buna marca vanduta!

Răspuns utilizator avertizat
| paulwalkerfan a răspuns:

Daca ai fiţe iti recomand Iphone 5s. Daca iti place tehnologia si vrei ceva performant si frumos iti recomand Samsung galaxy s6! Funda?