| Andy17 a întrebat:

Samsung galaxy SIII mini sau Samsung galaxy Note 2? Si cam ce pret au fiecare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy S.III ->1.069 RON - 1.641, 90 RON
Samsung galaxy Note 2 -> 2.439, 99 Lei

| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Vorbesti despre 2 gadgeturi complet diferite ca performante, pret si dimensiune. Note 2 e mult mai puternic si iti da posibilitati mai multe, insa s3 mini iese la pret foarte bun si ai aproape aceleasi aplicatii disponibile. Deci ori iti iei un Note 2 N7100 pe care il gasesti de la 2250 in sus, ori iti iei un S3 Mini i8190 pe care il gasesti de la 1200RON si economisesti 1000ron, de care iti iei o tableta. Sper ca ti-am fost de folos.