| Mwha a întrebat:

Samsung galaxy young are camera secundara? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Nu are imi pare rau

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are, am si eu telefonul

| Danişor a răspuns:

Nu

| Danişor a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EJ5LNBBBM/ Nu are dar este un telefon misto dupa parerea mea nu? nu degeaba la-I luat nu? Sper sa te multumesti cu el. Funda?

| Mwha explică (pentru Danişor):

Nu l.am luat si nu iti dau funda happy

| Danişor a răspuns (pentru Mwha):

Ok prietene nu l-ai luat dar de ce nu dai funda nu vreau sa ne suparam din cauza unei fundebig grin

| Mwha explică (pentru Danişor):

Mda, da, vezi ca ne suparam. Era o intrebare care nu iti da prea multe dureri de cap, asa ca nu-ti dau funda. As fi vrut sa-mi raspunda un om care detine acest telefon, pentru ca si eu m-am uitat pe eMAG happy Dar obsedatii de funde, ce sa zica si ei? laughing

| Danişor a răspuns (pentru Mwha):

Ba copil castigat la tombola nu sunt obesedat de funda si vezi ca ti-am raspuns corect am avut si eu Samsung galaxy young si nu avea camera secundara dar ce sa inteleaga un copil copac ca tine!

| Mwha explică (pentru Danişor):

Du-te la cules porumb, hai happy

| Danişor a răspuns (pentru Mwha):

Ba cine te crezi? ftm de copil orfan eu doar ti-am dat un raspuns! si apoi tu ai sarit la cearta! stii ceva telefon nu are camera atat tot.Ma pis pe funda ta ti-am dat un raspuns corect dar ce sa fac... un copil prost ca tine nu intelege!

| Danişor a răspuns:

Plus la poze are o rezolutie 2048 x 1536.De rog imi dai funda?