| macholyco a întrebat:

Samsung Galaxy Young
LG Optimus L5
Allview p5 Mini

Care telefon este mai bun si de ce?

4 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Din punct de vedere al simurilor, allwiew e dual sim, ceea ce poate fi un avantaj, memorie au la fel, 4gb interna+sloturi de card, la baterie este LG-ul are 1500 mAh, dar Allview are 1700, eu unul as opta pentru Allview p5 mini happy Funda?

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

LG pentru ca samsungu e jucarie si Allview are nume dubios si e romanesc
LG are ecranu al mai mare. os e la toate la fel LG are 5mpx si LG arata il mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy y nu prea intra in discutie, acel LG, e chiar jalnic, serios, iar Allview ul se misca foarte bine, dar nu prea sta bine la camera, te ai gandit la un Allview p3?, are camera de 8

| hp8510p a răspuns:

Allview sa nu-ti iei...este telefon asamblat in Romania cu piese chinezesti