| Mariellahh a întrebat:

Samsung Galaxy Young sau Vodafone smart mini?

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

As alege Samsung Galaxy Young pentru ca are procesor mai bun si ecranul este mai mare. As achizitiona telefonul de la magazinele Cosmote, Germanos sau IQ Box deoarece acestia vand telefoanele necodate. La Orange le poti lua la abonament si codate, iar la Vodafone sunt preturile cam mari si risti sa fie codate in retea.

| Mariellahh explică (pentru MihaiEdy1993):

Ştii cumva şi pretul de la magazinele Cosmote sau Germanos? happy La Vodafone, în oraşul meu, costă 480 lei.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Totul se rezumă la nevoile fiecăruia de comunicare.
Pa, pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Samsung Galaxy Young

| AlexanderAdrian a răspuns:

Fara dubiu, Samsung Galaxy Young. Daca vrei insa semnificativ mai multe aplicatii instalate va trebui sa te gandesti la un Samsung cu o memorie mai mare interna.

| david1234567890 a răspuns:

Galaxy Young

| deny2013 a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Yaoun pentru ca Samsung nu se compara cu Vodafone.Telefoanele Samsung sunt foarte bune.Compara-le si vei vedea diferenta. Funda? big grin

| LoveMusic14 a răspuns:

Furma Samsung este mai buna in fabricarea telefoanelor dar nici Vodafone smart mini nu suna rau. Eu totusi votez Samsung, dar sa stii ca aici intervine numai decizia ta. happy

| AntoholixAdri a răspuns:

Smart mini >o3. Eu il am si sunt ft multumita de el.