| shadows98 a întrebat:

Samsung gt s 5560i Nokia 5800 xpres music sau Nokia n97 voi ce zice-ti?

Răspuns Câştigător
| Iuliankappa67 a răspuns:

Samsung gt s 5560i nu este asa bun, cu timpul o sa mearga greu, stiu de la cineva care are. Nokia 5800 am avut eu si am fost foarte multumit de el, il am de 3 ani de zile si inca merge bine. Nokia n97 este un telefon bun dupa parerea mea. Insa daca ai avea bani cumparati un telefon cu android de 4.1 sau 4.2. Dintre cele enumerate de tine eu zic ca Nokia 5800 este cel mai bun. Parerea mea.