| AndreeaDeea210 a întrebat:

Samsung j6 plus sau Huawey p20Lite?

4 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

J 6 plus pentru aspect si Huawei pentru camera aia blana..alegerea o faci tu.

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Huawei P20 Lite
Camera mai buna
Ecran mai bun
Calitate mai buna a videoclipurilor
Componente mai bune
Ruleaza jocurile mult mai bine

| InteractiV a răspuns:

Huawei P20Lite, motivul pentru care fac aceasta alegere se cauzeaza faptului ca Device-ul de la Huawei este mult mai nou si la curent cu noile cerinte ale tehnologiei fata de Samsung J6

| User23434 a răspuns:

P20 clar pentru ca ai o rezoluție mai buna, bateria(în teorie mai buna), camera mai buna, memorie ram și de stocare mai multa, rulează bine în jocuri.