| Geo_Geo_2000 a întrebat:

Samsung j7 2017 sau Huawei p Smart?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda j7 ca ii mai ieftin si mai bun!

| Sunshine123 a răspuns:

Samsung J7 clar. Huawei sunt firma chinezeasca. Am eu si dupa 2 ani incepe sa iti faca figuri. Se blocheaza, merge greu e naspa, i se duce bateria imediat. Alege Samsung daca vrei ceva care sa te tina.

| gelu1970 a răspuns (pentru Sunshine123):

P smart.
Gama ieftină Samsung e jalnică si scumpă la puținul ce il oferă.

| Sunshine123 a răspuns (pentru gelu1970):

Si ti se pare ca Huawei e tare buna? O marca chinezeasca tine 2 ani. Am si eu un telefon de la ei si l-am pastrat bine ca sa nu am probleme cu el. Si totusi dupa 2 ani e ca dus. Samsung a ajuns sa concureze cu Apple.
E cu mult peste Huawei.

| gelu1970 a răspuns (pentru Sunshine123):

Samsung in Europa a fost depașit in vanzari de catre Huawei.
Samsung ofera caracteristici bune si calitate doar in gama scumpă. Probabil de aceea chinezii i-au depasit. Si când spun chinezii sunt multe mărci: Huawei, xiaomi, one plus, oppo.
Așa ca nu bate câmpii cu prostii.
In gama ieftina Samsung e scump și nu ofera mai nimic. Unicul lucru bun, și intotdeauna am spus, e display. E ceea ce merită. Insă in caracteristici puțin pe bani mulți, si carcase de plastic din cate am vazut recent.
Ps: Samsung face concurența celor de la Apple care fabrică in China. Din câte vad puțin știi de telefonie.