| PavelLarisaIonela a întrebat:

Samsung sau Iphone? Pro și Contra.

Răspuns Câştigător
| AndreiFTW1 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung deoarece este mai ieftin si mai performant, Iphone este doar un telefon de firma, nu si performat.Doar scump ATAT... Daca vrei un telefon cu specificatiile Iphone-ului poti gasi lejer unul cu MAXIM 800 de lei, pecand Iphene-ul este 3700 de lei (aproximativ).
Eu iti recomand Samsung deoarece este mai ieftin si mai bun, mult mai bun ca si Iphone, dar daca vrei tu sa te dai mare ca ai cel mai nou Iphone poti sa iti cumperi, dar vei regreta din punct de vedere al specificatiilor.

4 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Eu personal prefer Samsungul, deoarece sunt mai ieftine şi mai prerformante.

| KanezuY a răspuns:

Samsung! Eu am un Samsung A5 2016 si merge foarte bine.

| vocea a răspuns:

Salut, sunt contra amandoua deoarece sunt promovate si bagate pe gat oamenilor, Samsung-ul este foarte slab ca putere a bateriei, iar Iphone este doar un nume care vinde bine.

| Iunix a răspuns:

Chiar te interesează așa de mult brand-ul? Dacă vrei să cumperi un telefon ar trebui să te intereseze mai mult specificațiile acestuia. ( procesor, memorie ram, baterie, camera photo etc. )