| helenpotter a întrebat:

Samsung sau iphone? Si de ce?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Samsung. Face acelasi lucru ca Iphone... si iti mai raman si bani de o bere

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a răspuns:

Multă lume spune ca Samsung ii mai deștept si mai performant, într-adevăr este bun dar si iPhone-ul este bun si merge bine, pe Samsung însă poți sa descarci multe gratis si muzica gratis, oricum peste 2, 3 ani își mai pierd din astea. Nu mai merg chiar așa bine, iPhone-ul arată bine si merge bine, face poze bune, am si eu iPhone dar acum are 2 ani aproape, dar merge destul de bine. Sunt sigura ca mama si tatăl tau te iubesc mult si sunt incantați sa te vadă!winkingwinking Depinde ce iti place ți-e, eu spun ca sunt ambele bune doar ca la iPhone arată Mai bine si e mai ușor si pe samsunf descarci multe si gratis! Acum care iti place țieeeee

| Filozofie a răspuns:

Samsung (acum depinde, luam s7/s7 edge cu iPhone 6s) design frumos, camera, sistemul variat si customizabil, rezistent la apa si praf, e mult mai rezistent la socuri, procesorul are o tractare mai mare si mai mult RAM, e mult mai placut in mana (crede-ma, iPhonul e al naibii de alunecos, iar sticla de pe Samsung e frumoasa si ca textura e foarte frumoasa, dar prinde amprente) si sa nu uitam de ecranul si bateria Samsungului. Le-am avut pe amandoua si Samsung e mai bun la aproape toate capitolele: mai ales la pret.