| Staniv_Malik_1990 a întrebat:

Samsung xcover3 sau p8 lite de la Huawei

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Am raspus si la intrebarea precedenta. Presupun ca vrei mai multe pareri. Dar e la mintea cocosului ca Huawei P8 lite e mai bun.
Poate vrei sa alegi Samsung doar ca e un Brand mai cunoscut dar crede-ma e super slab telefonul. Si eu am folosit un Huawei am fost multumit de el. In cazul tau nici nu se pune indoiala. Huawei 100% mai bun ca Xcover.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş alege Huawei P8 Lite deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......huba2j.php

Toate cele bune!

| Intruder19 a răspuns:

Categoric p8. Este cu multe clase peste xcover