| Lăcrămioara1999 a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am cumparat un telefon nou,, Huawei ascend y530,, si avea facebook-ul instalat deja...am descarcat Messenger si cand vorbesc cu cineva chiar daca este telefonul pe silent cand tastez vibreaza cum pot opri asta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| stoubiz a răspuns:

Telefonul e pus pe silent cand vibreaza sau e pus pe vibratii? Anyway ar trebui sa intri in setari si sa vezi setarile activate pentru modul silentios... ar trebui sa fie acolo activate vibratiile.