| robert63088 a întrebat:

Satut. Am fost la rcs&rds si am cumparat un telefon la abonament pe data de 3 august, cu livrare la domiciliu, si inca nu mi-a venit.
In cat timp vine telefonul, daca stie cineva?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate dura si mai mult. Am auzit si de o luna. Scrie pe net " probleme cu telefoanele de la DIGI" si ai sa vezi. De asta eu nu mi-am cumparat de la ei, ci cu banii jos.

| AFR81 a răspuns:

Nu ti-au spus cei de acolo in cat timp vine? Probabil e vorba de 3-5 zile lucratoare.

| robert63088 explică (pentru AFR81):

Mi-au spus doar ca voi fi contactat cand ajunge. Nu mi-au spus si o durata a comenzi.