| Dreezy a întrebat:

Sault! Mi-a scapat telefonul pe jos (S3) și s-a crăpat geamul... este spart puțin în colț stânga si de acolo pleaca 2 lini micuțte pe ecran. Nu ma deranjeaza deloc din punct de vedere vizibil, iar tocuh-ul merge perfect. Daca nu ii schim geamul exista riscul sa se trice touch-ul in timp sa sau fie telefonul afectat in alt mod?
Ms anticipat, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Nu se strica daca nu il mai scapi pe jos. Dar ai grija cu acele liniute micute daca apesi pe ele se vor face tot mai mari. Am stat eu jumatate de an cu toch-ul spart la un galaxy mini 2 si functiona la fel de bine doar ca ma deranja acele crapaturi.

1 răspuns:
| Catalinnume a răspuns:

Da, sep oate strica toch-ul!