| вσмвση3ℓ a întrebat:

Saut. Ce telefoane aveti si cum va merg? Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu stiu de care;-?

Astept raspunsuri de la voi.
Ce imi recomandati?

Ma gandeam la Allview P8 Energy. Dar nu stiu ce sa fac, ma mai razgandesc si vreau pareri.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Htc Desire.

| Adry05 a răspuns:

Nu-ti recomand Allview, sunt slabe. Mai bune ca firme sunt Samsung, HTC, Sony.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy A3(2016) si e foarte bun.

| OldSoul a răspuns:

Eu am un Vonino Zun XO, e 4G, are procesor octacore, 2gb ram, camera de 13 mpx, sunt foarte multumit de el, singurele probleme pe care le-am intampinat sunt blitz-ul destul de slab in poze noaptea, si o mica problema care apare uneori la apeluri care din cate am inteles s-a rezolvat intre timp la telefoanele din alte loturi.

| valentingb a răspuns:

Ia un telefon cu Windows Phone. E incomparabil mai bun decat Android. Microsoft Lumia 540 sau mai slabutul Lumia 550 sunt niste telefoane extraordinar de bine construite.

| вσмвση3ℓ explică:

Mi-am luat Allview P8 Energy, deci bateria tine:
-Folosire apel, sms si putin intrat pe net. M-a tinut 11 zile.
-Iar daca ma joc folosesc net/foto si celelalte, ma tine 6 zile.
-Cel mai mult imi ia pe Youtube din baterie. Sunt multumit de el uit sa-l incarc. Daca il folosesc INTENS nu o pot termina in 3 zile.
- M-am jucat 1h jumate mi-a luat din baterie 4%

| MJo a răspuns:

In functie de bugetul pe care il dispui, poti cumpara telefonul. Eu iti recomand Samsung Galaxy S5

| вσмвση3ℓ explică (pentru MJo):

S5 are Fratele meu, si se blocheaza intr-un hal. Mai rau in camera foto/galerie.