| AndreeaKsjdj a întrebat:

Scuzati categoria big grin
Imi puteti spune cum sa activez internetul pe mobil? Am 50 MB.
Sunt pe cosmote si telefonul e Samsung galaxy mini2.

Multumesc,funda :*

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ai nevoie de configurările automate de Internet, pe care la primești de obicei, gratuit de la operatorul tau de telefonie mobila!

| HueyFreeman a răspuns:

Ai aici tot ce-ti trebuie: http://www.androider.ro/......smote-2110

| SorinTudor a răspuns:

Deschide bara de notificari si ai acolo sus pictogramele: wi-fi, bluetooth, NFC, Rotire ecran si Date mobile (este reprezentata de o sageata in sus si una in jos care indica upload respectiv download) apesi pe pictograma aceea si se vor activa.

| YyY135 a răspuns:

Intra in setari, la Date mobile si dai click si se activeaza