| catta95 a întrebat:

SCUZATI CATEGORIA VA ROG. SUNT DIPERAT Buna TPU. sunt plin de nervi x(! Am un Nokia 5800 si mi sa golit bateria l-am bagat la incarcat sa aprin si scria doar Nokia atat! acum cand il aprind scrie Nokia si ramane asa nu trece la etapa cand trebuie sa bag pinu. Ce sa fac?

fundita :d

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai vazut ca exista si categoria Telefonie? Ce legatura are cu Dragoste si sex?

| catta95 explică (pentru anonim_4396):

Ba frate esti cumva administratoru siteului? La fiecare intrebare pe care o pun tu te gasesti mai destept si raspunzi! NU MAI RASPUNDE LA INTREBARILE CARE LE PUN EU! AI INTELES?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru catta95):

Respecta regulamentul si posteaza unde trebuie.Numai bine.