| tiberia_vintan a întrebat:

Se gasesc folii pentru Iphone 8, dar care sa acopere tot ecranul? Am o folie, am pus-o, insa marginile telefonului sunt neacoperite. Folia nu e mica, e speciala pentru modelul in cauza. Am inteles ca asa sunt multe, insa nu ma multumeste. Sunt ghinionista si mi-e ca scap ceva pe telefon fix in zona neacoperita de folia de sticla sad

1 răspuns:
| sunset10 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un magazin unde se ocupa de asa ceva. Eu acolo mi-am pus la 6s-ul meu si e pe tot ecranul. Nu cumpara folii de pe net ca nu sti ce primesti, cel mai safe e sa te duci la un Orange sau ceva de genul.