| Emma00mihai a întrebat:

Se intampla ceva daca prima oara telefonul meu a stat la incarcat toata ziua de la 2 si toata noaptea? In cat timp vi se descarca voua telefonul

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In aproximativ 20 de ore sad

| biscuiteletau a răspuns:

2-3 ore. Nu are nimic. Se incarca si punct. Doar folosesti curentul degeabahee hee.

| EUReKa a răspuns:

Telefoanele mai noi, opresc alimentarea cu curent in momentul in care se incarca bateria, deci poti sa-l tii la incarcat 10 zile si 10 nopti, el tot atat curent mananca

| NoEat a răspuns:

Al meu are economisire energie si se descarca chiar daca ma joc pe el in vreo 5 ore.am Samsung galaxy s2