| Anonymus223 a întrebat:

Se mai merita Iphone5s?
Cumparat nou din magazin,

Răspuns Câştigător
| CiocanN a răspuns:

Din punctul meu de vedere te poti orienta spre Samsung sau Huawei
gen Samsung j5/a5 sau Huawei p9/mate s.

sunt mai multe telefoane peste s5 care se invart la acelasi pret.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Merita orice telefon pe care ti-l permiti si doresti. Dar eu personal nu recomand Apple, mai ales daca vrei un telefon de durata.

| Clorox a răspuns:

Ma amuza cum unii zic ca Apple e praf, dar jumatate din ei nu au bani sa-si ia un Iphone 4 laughing
Fratilor, luati-va Iphone 7 plus si dupa sa spuneti ca-i prostwinking

| Anonymus223 explică (pentru Clorox):

De acord cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele iPhone nu sunt atat de bune pe cat par.
Iti recomand:
Samsung galaxy s7 edge
Sau
Samsung galaxy s6 edge
Sau
Huawei P9
Sau
Huawei P8
.
Specificatii gasesti pe eMAG sau alte site-uri!

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,sunt asa de scumpe! Costa cat costa un laptop avansat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi atunci intri de exemplu pe eMAG si fltrezi pretul 200-500 sau 500-1000 si ai sa gasesti cate vrei.

| BloodyLips a răspuns:

Nu,iphone nu merita.Ia-ti un Samsung de banii aia, garantez ca o sa fii mult mai multumit.

| NoFeelings a răspuns:

Eu spun ca nu merita.

| BunicaLuiAndrei a răspuns:

Da, merita, dragul bunicii