| anonim_4396 a întrebat:

Ma merita sa iau un iPhone 4S?
Adică merita sa iau unul cu iCloud pe el îl pot pune la PC și îi dau reset?
Dar dacă va merge reset.
Vreau așa un 4s pentru
Că am mai avut și pentru că mai vreau))

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Iphone 4s este mult prea vechi are 11 ani vechime
iphonurile blocate icloud nu se pot "remedia" decat inlocuind placa de baza nu dand reset (reset dai daca ai datele contului fostului proprietar sau ale tale )

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca dai maxim vreo 200 de lei pe el, ia-ti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, iPhone 6s in cel mai rău caz fiindcă se mișcă greu chiar și când intri pe Facebook, agata când dai scroll, pe unele aplicații la fel. Eu zic sa ii iei iPhone 6s sau 7 in cel mai rău caz, bateria e praf, tine foarte putin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Nu am scris eu bine nu este blocat dar telefonul am vazut ca are icloud pe el
am vazut si in anunt ca se spunea ca are icloud
eu ii dadeam reset cu itunes
pot sa ii dau cu itunes reset? in anunt nu zicea ca e blocat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am mai putin dar e ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am mai avut 4s