| xSega a întrebat:

Se mai merita sa îți iei un iPhone 5s in 2017?

10 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Conteaza foarte mult pentru tine sa fii la moda, nu? happy

Ia-ti ce telefon doresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUUUUUUU pls nuuuuu

| DeathIncarnate a răspuns:

De ce sa nu se merite?laughing
Daca tot vrei unul de dimensiunile alea si putin mai actual, incearca un Iphone SE.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Nu "s/e merita" nimeni, vrei sa zici "merita".
iPhone 4, 5, 6, SE au performante praf de 2017.
Bravo ca le stii tu pe "tăte".

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cred ca delirezi, la faza cu gramatica, nu-i asa?
Macar spune-mi ca faci intentionat(sa nu ma simt vinovat).
Cat despre performante, mie imi ajunge si un 5S chiar si in 2017.
Dar in caz ca imi dai tu banii sa procur alt model... well give them to me.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Nu, nu glumesc, da-i un search pe nenea Google.
De bani aia iti iei un Huawei de rupe pamantul...

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Opreste-te ca mor aici
Mai aveti si nesimtirea sa spuneti ca n-ati luat Bacullaughing

| OnePiece a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Eh, am realizat ca unii chiar simt nevoia sa spuna de ce Android e mai bun.

Razvan are totusi dreptate acum, iPhone 5S e foarte slab pentru pretul lui, indiferent ca are marul muscat pe el. La pretul ala iti cumperi un telefon chinezesc cu 4 GB de RAM si 64 de stocare comparativ cu doar 1 si 16 (si fara card microSD). De obicei vei obtine si camere ceva mai bune, macar 13 cu 5, iar la partea de soft ai de obicei suport pe site-uri gen XDA Developers.

| OnePiece a răspuns:

Nu.

| Caty68 a răspuns:

Nu.