| Kingofkings a întrebat:

Se mai poate afla cine suna cu nr ascuns(privat)?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Doar cu o reclamatie care costa.

| noktambul a răspuns:

Bineinteles!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pe gratis, nu poti afla cine te suna de pe Privat.
La FROG poti face asta de acasa, platesti 5Euro (25 lei) si iti afla numarul.
Dar la alte retele, trebuie sa te duci la ei la Vodafone, Orange, Cosmote, si sa ii rogi sa iti dea numarul care te tot deranjeaza. O sa te coste ceva!
Dar daca chiar te deranjeaza si nu stii cine este, poti sa il blochezi! Daca ai Android, ai preinstalata aplicatia in setari. Daca nu, cauti pe internet o aplicatie cu care sa selectezi un numar pe care nu vrei sa te mai deranjeze. NU sunt sigur ca va merge, pentru ca este privat, dar poti sa incerci!
Succes!

| αndï a răspuns:

Nu gratis, daca vrei sa faci asta faci reclamatie, platesti ancheta si se afla.

| luisanamy a răspuns:

Poti afla cine te suna cu numar privat doar daca esti pe abonament.

| tofanlucian12 a răspuns:

Nu cred. asta face parte din retea

| IPlankz a răspuns:

Te duci spre exemplu la Vodafone sau la cine esti tu si acolo le spui ca cineva te deranjeaza/ce problema ai tu cu cel care suna pe privat si ei o sa faca o ancheta asa cum a spus si andï contra unei sume presupun ca nu prea mare