| dygas a întrebat:

SE MERITA? am gasit sa dau un Nokia n97 pe un iphone 3G (8GB) aspect 9/10. voi ce ziceti se merita? se misca mai bine pe net? sau ce alte avantaje as avea la iphone-ul 3G? Multumesc

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Schimba-l pe altceva,iphone nu e la fel de bun,nu te lua dupa toti prostii,nu fa diferenta dintre cele doua,gandeste-te ca iphone este foarte prost ( camera mica,procesor mic),deci nu se merita, stiu ca altii or sa comenteze la raspunsul meu, dar sa nu-i bagi in seama, sunt numai cocalari si pitzipoance care vor sa aiba un telefon scump si prost numai de forma, sa se dea mari

7 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Merita

| dygas explică (pentru nurckye):

Multumesc nurckye, astept si alte raspunsuri mai complexe, dau funda

| nurckye a răspuns:

Uite raspuns detaliat: Iphone-ulla aspect il bate pe n97, plus a e mai slim.
In al doile rand sistemul de operare IOS e net superiorcelui de la Nokia, la fel si procesorul.
Doar la camera castiga Nokia

| dygas explică (pentru nurckye):

Procesorul nu e mai mare

| dygas explică (pentru MaxKiller911):

Mersi frate, sincer aveam o retzinere in a face schimbul, singura chestie ce ma tenta e ca iphoneul are sistemul de operare ios dar...

| MaxKiller911 a răspuns (pentru dygas):

Sa stii ca nu e mare lucru acel sistem de operare ( cel mai bun ramane android-ul si sa stii ca prima data apar aplicatii pentru android si apoi pentru ios, deci nu e mare branza ) big grin

| dygas explică (pentru MaxKiller911):

Tu ce tel ai, nu vrei sa ne combinam? hahaha