| andreutza217 a întrebat:

Se merita cumparat un Samsung Galaxy S3? As vrea sa imi cumpar unul dar dati-va si voi cu parerea, din cate am aflat e destul de bun dar atata timp cat nu il am nu stiu cum e

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Este foarte bun si rezistent, nu o sa ai probleme cu lag-ul deoarece are un procesor foarte bun, fotografiile ies foarte bine etc. deci este bun, merita toti banii

3 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Nu merita, asa m-a intrebat un prieten, eu i-am zis sa nu sil ia, i-am zis sa-si ia un iPhone dar nu m-a ascultat si acum se trage de cap.
Nu merita din urmatoarele motive:
1. Degeaba zic uni ca nu are lag caci are
2. Daca ai mai mult de 2 aplicatii in bara ti se blocheaza
3. Daca ai multe aplicatii in bara sigur iti va da force close si ti se va inchide aplicatie fara niciun motiv.
Eu te-am avertizat, daca il iei, treaba ta

| Lucian_Vatafu_1996 a răspuns (pentru MYK3):

Procesor Iphone 5: Dual-core 1. 2GHz
Procesor Samsung Galaxy S3: Quad-core 1. 4GHz Cortex-A9

Pe cine crezi ca pacalesti?

| aly1alyca a răspuns:

Da