| Zdog a întrebat:

Se merita IPhone 4?, nu e un telefon prea vechi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este un telefon deja depasit. au mai aparut 4-5 modele de la iphone de atunci.

Si un telefon "merita" nu "se merita" ca nu exista verbul a se merita in limba romana iar verbul "a merita" nu exte reflexiv decat intro singura situatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita, e destul de vechi. Lg G2 Mini il bate la toate capitolele. Daca doresti un Lg G2 Mini nou-nout, am eu unul.
Nu te gandi ca ti-am raspuns doar ca sa il vand, dar e mai bun decat Iphone 4:
http://www.tocmai.ro/lg-g2-mini-absolut-nou-liber-de-retea-20639273.html
Lasa-mi mesaj daca esti interesat.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Clar merita. Bineinteles ca daca ai un buget mai mare iti poti lua si un IPhone 5, dar no... Performanta lui este comparabila cu cea a unui S3.

| Robi1444 a răspuns:

Nu merita deloc sa il iei acum ca e cam veche.