| TryBaL a întrebat:

Se merita sa cumpar acest telefon de pe acest site?

http://www.azerty.ro/......ck-edition

Eu nu am comandat niciodata de pe acest site si vreau sa aud niste pareri

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Http://telefonultau.eu/......-Grey.html macar sa fie mai performant si cu ceva accesorii in plus.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mi se pare nu ca o afacere proasta, ci mega proasta sa cumperi de acolo. Mai bine cumperi de aici http://bit.ly/1tHC1YB ca tot e mai ieftin si is mai seriosi garantat.

| TryBaL explică (pentru sltlp):

Salut, uită-te și la varianta black edition pe eMAG costă 1600 lei, pe acesta vreau să îl cumpăr nu pe altă culoare.

| TryBaL explică (pentru sltlp):

Ai mai comandat de pe acest site, e serios, au produse bune?

| sltlp a răspuns (pentru TryBaL):

Am comandat insa nu pentru mine, ci pentru cunostinte. Ultima data am luat chiar i9506BE in decembrie, dar era 1400 lei atunci, acum e 1500lei.

| TryBaL explică (pentru sltlp):

Mersi mult o sa comand, din partea mea ai funda.

| sltlp a răspuns (pentru TryBaL):

Http://telefonultau.eu/......-Grey.html macar sa fie mai performant si cu ceva accesorii in plus.