| Bogdan_Oita_1995 a întrebat:

Se merita sa cumpar o replica de iphone 3gs?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU îţi recomand să cumperi "replica" nici unui model de telefon!

Nimeni NU poate să-ţi "garanteze" performanţele acelui telefon şi nici cât va ţine.
Şi, oricum, majoritatea "replicilor" au diverse bug-uri!

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Nu si nu inteleg de ce tomcai 3gs altul nu mai gaseai, oricum sunt foarte proaste si daca vad altii ca ai replica o sa rada de tine te mai faci si de rusine

| AgathaRo a răspuns:

Ce rost are sa cumperi o replica. Repliciile au in general o reputatie prosta, sunt mai putin rezistente.

| GabiiHaș a răspuns:

NO.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Iei original de pe okazii la 300, 400 de lei

| victor333 a răspuns:

Pentru majoritatea de aici sa stiti ca verbul a merita nu este reflexiv prin urmarea expresia -se merita- e incorecta corect se spune -merita sa -

| Rëndark a răspuns:

Nu se merita. Are camera de 0.3 mpx, memorie de vreo 500kb.nu poti face absolut nimic cu el, in afara de a asculta muzica si a intra pe net cu cartela. nici wireless nu cred ca are.

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Nu

| angi_4331 a răspuns:

Nu,deloc!

| Skizzi a răspuns:

Mai bine originalul.Categoric NU.

| IonM11 a răspuns:

Nu se merita, replicile sunt de 2, 3 luni, doar pentru copiii ce vor sa se evidentieze in gasca...