| Yuuuki a întrebat:

Se merita sa cumpar un iphone 4S sau 5?

6 răspunsuri:
| BNAlexandru a răspuns:

Daca vrei sa-l iei doar pentru fite da. Dar daca ai nevoie urgent de un telefon iti iei unul mai ieftin si mai simplu.

| Intrebari200 a răspuns:

Fiecare cu bugetul lui happy Dar în cazul în care doreşti să cumperi un iphone părerea mea este să alegi 4s.

| paulica22 a răspuns:

Daca ai bani de aruncat aiurea si n-ai ce sa faci cu ei.

| unknownn a răspuns:

Depinde ce faci cu el.

| Michael6996 a răspuns:

Cumpara mai bine 5. Daca admitem ca iphonurile ar trebui reinoite peste o generatie mai bine ai lua 5. Si plus la toate e mult mai rapid decit 4s.

| Angel2203 a răspuns:

Sall....Eu zic sa-ti cumperi un iphone 4S pentru ca sincer e mai bun decat 5. Iti spun din propria experienta. Si in plus e si mai ieftin.