| Jř_Jöë_1998 a întrebat:

Se merita sa cumpar un smartphone Htc one din Germania decat sa-l cumpar din Romania?(In ce tara este mai eftin ) multumesc.[FUNDITa]

Răspuns Câştigător
| Goia_Aurelian_1997 a răspuns:

Da se merita sa-l cumperi din Germania, este mai ieftin si eu cunosc pe cineva care si-a luat.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Preturile nu prea difera de la tara la tara, cam peste tot sun aceleasi de ''eftine''.

| Joker11 a răspuns:

Se merita cum sa nu se merite normal ca se merita cum sa nu se merite de ce sa nu se merite?