| sodobar a întrebat:

Se merita sa dai un Samsung galaxy mini cu 580 lei in garantie inca 6 luni?

6 răspunsuri:
| badasssead a răspuns:

NUUUU! Eu am galaxy mini, nu sunt multumita de el, am facut un abonament foarte scump pentru a il lua anul trecut la 300 de lei, pe atunci in magazin la liber era 580 de lei. de ce sa iei vechitura cuiva? daca ti-l doresti atat de mult mai bine il iei din magazin cu aceiasi suma si garantie 2 ani. spor

| Nitoh a răspuns:

Da se merita dar lasa-l la 550 lei. funda?big grin

| sodobar explică (pentru Nitoh):

Cineva vrea sa-l cumpere cu 580, nu mai este nevoie sa las la pret

| sodobar explică (pentru badasssead):

Mai citeste o data intrebarea, eu il vand cu 580 lei, eu zic ca se merita

| badasssead a răspuns (pentru Nitoh):

Nu e adevarat.e folosit nu se merita

| badasssead a răspuns (pentru badasssead):

Da,se merita.credeam k il cumperi cu 580. mi se pare multlaughing