| sodobar a întrebat:

Se merita sa dau la schimb un playstation 3 pe un Sony xperia s?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da și nu una e playstationul și una e tellefonul, dacă tu vrei treaba ta

| Anonim0100 a răspuns:

Daca nu ai deloc telefon se merita daca ai telefon nu, nu se merita adica stai in casa frumos la ps3 jocuri toatea alea iti zic eu ca daca iti iei xperia s dupa 1 saptamana te vei plictisi de el si vei vrea ps3-ul inapoi parerea ma!

| Decrepit a răspuns:

Cu PS3-ul mai faci ceva care, cat de cat, te destinde.Cu un smartphone te uiti la scoala la poze cu pisici, bukkake si discuti cu tot felul de personaje neinteresante pe site-uri la fel de neinteresante, in timp ce asculti muzica probabil neinteresanta.

| Razvanp69 a răspuns:

Se merita. Da-l in colo de ps3 (oricum xboxul e mai bun) i-ati telefonul ca e mult mai frumos sa ai un telefon decat un ps3. Telefonul poti sa il iei dupa tine, mai stai pe mess, facebook mai asculti o muzica etc. asa cu ps3 stai si te joci in casa, nu ai pc sau laptop la care sa te joci?

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Da

| Rëndark a răspuns:

Se merita daca telefonul e in stare buna, functioneaza perfect, nu are ecranul zgariat. Au cam acelasi pret.

| alexutza071 a răspuns:

Depinde,daca este in stare foarte buna si e functional da, dar daca nu, atunci zic sa nu faci o gresela

| Verdant a răspuns:

Parerea mea ar fi sa nu dai la schimb. Playstation 3 e mult mai tare, de un telefon te plictisesti repede!