| HeLbOyS1998 a întrebat:

Se merita sa fac upgrade la un Samsung s2,,+ " de la versiunea android jelly bean 4.1.2 la 4.2?

2 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Si eu am s2 si am 4.1.2 sunt multumit.
vezi ca poti sa-l strici.eu stiam ca s2 merge pana la 4.1.2 mai departe nu merge.
e o vorba. daca nu te multumesti cu ce ai. dumnezeu ti-l i-a si pe alahappy

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Daca te pricepi fa-i update daca nu nu fa prostia asta cal strici.Am incercat si eu sa fac update la un Samsung cu android s-a laut curentu si s-a stricat.Du-l la reparati si spune-i sa-ti faca un upgrade.