| andreeamee a întrebat:

Se merita sa imi cumpar un iphone 4s decodat cu r-sim (doar asta se incadreaza in buget)? Care ar fi problemele?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu te arunca la un iPhone decodat cu gevey sau r-sim.Vei avea probleme cu semnalul in sens ca iti pica foarte des, telefonul va forma singur la 112 pentru a-si lua semnal atunci cand il vei pornii.Incadreaza-te la un iPhone codat Orange sau Vodafone macar, dar nu la ceva codat extern plus r-sim. Parerea mea.

| DJMikeGMC a răspuns:

Nu sunt probleme, e ca si cum ti ai lua un telefon codat pe Orange si il decodezi, da iti raman reclamele si siglele alea