| Heyheyy a întrebat:

Se merita sa imi iau un Iphone 4 la mana a doua?

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Da,mai ales ca acum au scazut preturile de cand cu aparitia iPhone 5s/c.
Atentie insa cand cumperi.Sunt foarte multe persoane care incearca sa pacaleasca cu replici, cu defecte ascunse sau declarate blacklisted.Inainte de a-l cumpara, cere IMEI-ul pentru verificare.Eu pot oferi contra-cost verificari complete si decodari.Pretul unui iPhone 4 impecabil acum variaza intre 700 si 800 lei.
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O seara buna!

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Nu, mai bine pastrezi bani si iti cumperi unul nou.
Deoarece nu sti prin ce mana a trecut...

Bafta!

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca e iphone (orice iphone) nu se merita nici daca ti-l da gratis.

Răspuns utilizator avertizat
| Heyheyy explică:

Cred ca o sa merg pe un S3 mini...