| SexyBlue a întrebat:

Se merita sa imi iau un iphone 5?

Răspuns Câştigător
| Antonescu13 a răspuns:

Depinde...

Telefonul este destul de bun si de cand au aparut urmatoarele doua noi modele (5s si 5c) pretul pentru iphone 5 a scazut (atat pentru cele second cat si pentru cele noi).

In acest moment il gasesti la magazinele online nou la 2000 ron aproximativ dar tinand cont ca vine pastele s-ar putea sa fie niste reduceri.

Fi cu ochii pe aceasta pagina: http://bit.ly/1kNSL7f poate prinzi un pret bun!

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Daca te tine buzunarul, iti poti lua.

| Skylimit a răspuns:

Nu frate, nu se merita. Mai bine da-mi banii mie laughing.

| florymee12 a răspuns:

Da,se merita. dar ti-as recomanda sa mai strangi bani si sa-ti cumperi iphone 5s. asa esti sigura ca nimeni nu poate umbla, e modern, are de toate. funda?

| KillerMafiotul a răspuns:

Depinde, daca tu ai multi bani stransi si nu ti-se pare mult un iphone5, poti sa iti iei. Dar eu zic sa nu, se strica foarte repede, si are tachul sensibil, mai bine iti iei un telefon mai rezistent, caci iphone5 se strica repede, l-ai scapat odata si gata. tongue

| bogboy101 a răspuns (pentru KillerMafiotul):

Cine te-a mintit? am eu si mi-a cazut de 10 -12 ori si nu ar enimic.