| TitoJacksana a întrebat:

Se merita sa ma abonez la digi pentru optiunea digi mobil optim nelimitat? Cat de repede merge pe YouTube netul de la ei?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina96 a răspuns:

Eu stau aproape non-stop pe 4G, uitând că este activat, și nu simt nicio diferență. Când călătorești sunt probleme adesea, însă nu mai mari ca la celelalte rețele.

1 răspuns:
| Protegent a răspuns:

Nu iti recomand. Digi Mobil este cea mai praf retea, semnalul crede-ma ca este zero barat, telefoanele jafuri, nimic bun la ei. Numai pretul. In rest au ajuns un gunoi.