| BountyLoverXD a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar un smartphone (Samsung galaxy sau iphone) secondhand (okazii, mercador) avand in vedere ca pretul e mult redus?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită să le cumperi second!

Toate cele bune.

| Danzell a răspuns:

Depinde cum arata. eu personal nu am ales aceasta varianta decat de la magazinele online de incredere, nu okazii sau mercador

| alexciuc a răspuns:

Da numai sa te asiguri ca nu-ti iei teapa te documentezi despre telefonul dorit si ceri tipului 1 zi sa te uiti la el...

| Animiklaptik a răspuns:

Da se merita dar trebuie sa e documentezi bine despre el

| AleIuli a răspuns:

Daca e foarte ieftin inseamna ca nu merge asa de bine..Atunci iti iei unul nou sau il cumperi pe ala si daca nu merge il dai inapoi la vanzatorul respectiv si daca nu poti il arunci sau il dai la reparat si daca nu se poate repara il arunci oricum a costat putin... happy funda