| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa-mi iau Lg optimus P970 si de ce? Vreau sa-mi recomandati un telefon pana in 800 de lei, destul de bun adica cu camera de 5 mp, Gps *, net, baterie buna etc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un Nokia 5228 black e bun dar are doar 4 mp!

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de alte recomandari, ceea ce cauti tu la un telefon, regasesti in L970, iar pretul chiar mai mic, (570 lei- xphones4all ). Dupa mine, este un telefon destul de bun ( modelul acesta il are sora mea ), l-am "butonat" putin, iar ea este chiar foarte multumita de el.

| NoName0206 a răspuns:

Eu cred ca se merita, raportul calitate/pret mi se pare destul de bun si are un ecran care iti satisface toate nevoile: nu e nici prea mare ca sa zici ca e tableta si nici prea mic ca sa te simti "captiv" in elhappy, funda? puppy dog eyes

| Bububibia a răspuns:

Da pentru ca eu amunul si este foarte bun

| anonim_4396 explică (pentru Bububibia):

SI care sunt dezavantajele pe care le are? Iti dau funda daca imi dai detalii