| Mirela347 a întrebat:

Se merita sa pun folie de sticla pe SAMSUNG GALAXY S7 EDGE? Și dacă da de care îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu "Se merita" dar "merita". Eu am la al sotiei si la cadere s-a crapat ea dar ecranul a ramas perfect. Daca gasesti Tempered Glass.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu îi pune folie de sticlă lasalk fara folie asa cum l a facut fabricantul, daca fabricantul considera utilă folia i o punea el, folia de sticlă este grea apasa ecranul si îi incetineste mult functiile telefonului si aplicatiile pe el o sa mearga greu. Lasa l liber, sa respire, este ca si la om tu daca ai purta un pantof cu un numar mai mic nu te ar stringe ingrozitor? Abia astepti sa scapi de ei ( de pantofi) de ce sa strici un telefon bun pentru un lucru inutil folia de sticlă?

| venividivici2017 a răspuns:

Folia pe telefon, e ca si prezervativul, strica frumusetea si inlatura placerea.Cand e la inceput, iti iei masuri de precautie; cand te acomodezi, renunti la ...folie. PS: mai bine cumpara ceva gen https://www.tech21.com/en_gb/evo-wallet-s7-edge-black