| WLMA a întrebat:

Se merită să trec de la un Samsung Galaxy S3 la un Sony Xperia E4? Rog să răspundă numai cei care se pricep!

5 răspunsuri:
| salviaplath a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../6330,9186

Xperia e4 e un telefon mai mare in dimensiuni, mai nou, are un sistem de operare mai recent. In schimb, Samsung Galaxy S3 are o rezolutie mai buna, o camera mai performanta, memorie interna mai mare si o baterie mai rezistenta. Daca as fi pus in situatia ta, as zice ca nu merita.

| WLMA explică (pentru salviaplath):

Ideea e că oricum vreau să schimb S3-ul, dar nu vreau să fac un upgrade prea mare, adică să rămân cam la același nivel.

| salviaplath a răspuns (pentru WLMA):

Aha. Atunci cred ca ar merita. Daca nu esti convins, ai mai putea alege si din alte modele, cum ar fi LG G2 sau Nexus 5. Vezi care iti place.

| WLMA explică (pentru salviaplath):

Nexus 5 îmi place mult, dar îmi depășește bugetul...

| salviaplath a răspuns (pentru WLMA):

Poate reusesti sa il dai la schimb cu Samsung-ul tau. Iti urez succes! si mie imi place telefonul.