| alexsaxx2323 a întrebat:

Se merita sa vand Iphone SE pentru Iphone 6?

Răspuns Câştigător
| PaulPaul14 a răspuns:

Nu pentru ca piesele din SE sunt identice cu piesele din Iphone 6S NU Iphone 6 normal.Singura diferenta semnificativa la care pierde SE este display-ul mai mic.

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Mai bine ramai cu SE-ul. Are el ecran de doar 4 inci dar in rest e mai bun la tot.

| YellowAngel a răspuns:

Nu. SE are hardwareul de la 6s

| annempx a răspuns:

IPhone SE e un fel de IPhone 6 mai mic. Eu zic ca nu merita, sau poți sa mai strângi pentru IPhone 7 ca e mai bun.

| Maria1300 a răspuns:

Nu pot sa iti spun exact, ele sunt destul de apropiate in orice fel, dar Iphone-ul 6:
1. E mai mare(4.7 inch), fata de 4.0 inch la SE
2. Are baterie mai puternica
Cam atat, eu zic ca nu prea merita... Iphone 6 se descarta foarte repede, dar se si incarca repede... Eu zic la las Iphone SE, nu are rost. Sper ca te-am ajutat happy