| Danişor a întrebat:

Se merita telefonul yezz Andy A4M pe galaxy s2? si daca nu pe ce telefon s-a il dau? ca s-a ia telefonul galaxy s2.

Răspuns Câştigător
| kovacskriszti a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie, din punct de vedere al sistemului de operare Yezz-ul e mai bun un pic, iar la camera sunt la fel mai putin la cea secundara unde Yezz-ul are 1.3 MP iar Galaxy 2, in rest seamana dar in locul tau eu as ramane cu Yezz-ul.

| Danişor explică (pentru kovacskriszti):

KKriszti Deci s-a inteleg daca as vrea s-a dau Yezz-ul pe Galaxy S2 s-ar merita nu?

7 răspunsuri:
| Danişor explică:

Kristi deci s-a inteleg ca yeezul s-ar merita pe galaxy s2?

| AlinaMaricescu a răspuns:

Nu se merita

| kovacskriszti a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie, dar in principiu Yezz-ul e mai bun deci nu se merita sa dai Yezz pentru S2

| Danişor explică (pentru kovacskriszti):

Deci Yezz-ul este mai bun decat Samsung Galaxy S2? Esti sigur machiar te pricepi in domeniul asta prietene? da-mi id tau de mess m-ai vorbim pe mess.

| kovacskriszti a răspuns (pentru Danişor):

Kov_kriszti014

| IIIDanTeIII a răspuns:

Pentru Yezz si faci comparatie care este mai bun mai praf tu decizi http://www.gsmarena.com/yezz_andy_a4m-5912.php si Galaxy S 2 http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php