| asdaf a întrebat:

Se merita un Samsung galaxy s1 de pe okazii (mana a2a) la prtul de 600-700 ron?

9 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Poți să-l iei de la amanet pe liber

| TheTiger a răspuns:

Depinde... cam da

| JustM3JustABoy a răspuns:

Nu se merita frate.E un pret mult prea exagerat chiar si pentru acel telefon. Eu am cumparat de multe ori de pe okazii si produsele nu s-au dovedit a fi de calitate, asa ca ai mai multe variante :
-mai poti strange niste bani
-iti poti lua unul la abonament
-sau optezi pentru ceva mai simplu gen Nokia care sunt niste telefoane de exceptie (Nokia lumia xxx de ex)
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| yonutz63991 a răspuns:

Dac nu ar mai avea accesorii(in plus, inafaar de cele originale) ar fi bine 6500lei. Daca are accesorii in plus(huse, carcase etc) ar fi bine 600 lei.Acum depinde, daca arata chiar bine si are si garantie e okwinking Fundita? big grin

| yonutz63991 a răspuns:

Daca nu ar mai avea accesorii(in plus, in afara de cele originale) ar fi bine 650 lei. Daca are accesorii in plus(huse, carcase etc) ar fi bine 600 lei.Acum depinde, daca arata chiar bine si are si garantie e okwinking Fundita? big grin

| h5 a răspuns:

DA.pretul justifica si calitatea (de cele mai multe ori)

| Cosminutzu5478 a răspuns:

DA se merita pentru ca eu am cumparat un Samsung galaxy la mana a 2 si m-a tinut 2 ani happy

| ciuz00best a răspuns:

Eu zic ca daca ii la mana a 2-a cu 450-500... ca la mana a 2-a is mult mai ieftine.