| tavy1992 a întrebat:

Se poate decoda un iphone 5 codat pe yoigo Spania?

6 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

Da il poti debloca defenitiv daca asta doresti si te costa doar 2 $.hai sa zic 4 $ desi gasesti si cu 2. dar il deblochezi definitiv si factory nu balarii ce fac unia cu cidya si alte timpenii.il deblocheaza cei de la apple.nu trebuie sa faci nimic, nici macar sa iesi dimn casa. daca esti curios iti spun ce si cum.bafta

| tavy1992 explică (pentru vrelian):

Da, sunt interesat

| vrelian a răspuns (pentru tavy1992):

Intra pe ebay america www.ebay.com si acolo cauti unloack code iphone.o sa ai de unde alege.sint de la 2 dolari pina la 20 de dolari sau mai mult.dar sa poti comanda trebuie sa ai cont pe ebay. dupa trebuie sa ai card cu care va trebuie sa platesti. daca nu ai atunci cauta pe cineva care are si dai aluia bani si iti comanda el. ebay america esti sigur 1000%.nu exista sa iti traga teapa careva.totul se face prin pay pall, care este o banca ce mijloceste orice tranzactie pe ebay.deci cui comanzi habar n-are cine sti.banca il plateste si tu platesti baka.ala ce iti vinde doar primeste o adresa unde sa delivereze ce tu ai cumparat, sau adresa ta de email pentru ati spune ce sa faci.cam asa sta treaba.eu am deblocat 5 iphoane pina acum 2 alea mele si restul la prieteni.este factory unloack nu cidya nu cartele gevey sau alte prostii. odata ce esti factory unloack e ca si cum ai fi luat telefonul deblocat de la fabrica.pe ebay europa am vazut ca sint niste preturi de mori.mai ales la englezi aia cred ca nu sint sanatosi.bafta sper sa gasesti. http://www.ebay.com/......1137315748 pentru=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f210b1ba4 uite asta este o adresa cu 3 dolari.dar sint balamuc.deci cauti si e simplu

| Drevar_Stelian_1971 a răspuns (pentru tavy1992):

Buna...ai reusit decodarea telefonului? ma aflu si eu in posesia unui iphone5 codat pe yoigo si nu gasesc nici o solutie sad

| ArekkusuKage a răspuns:

Da la un service doar ca asta costa in jur de 100-250 ron decodare din orice retea in afara de vodafone.cosmote.orange/romania

| perhan a răspuns:

Da la o agentie de telefoane