| RobertLeo23 a întrebat:

Se poate face update la ios daca am iphone ul decodat cu gevey?

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai nu ai zis ce iPhone. iPhone-ul 4 nu mai primeste actualizari la iOS.
Daca ai orice iPhone mai nou ca iPhone 4 sigur o sa poti sa faci actualizare. Problema e daca v-a mai merge gevey-ul. E posibil sa nu mai mearga gevey-ul si o sa trebuiasca sa cumperi unu pentru acel iOS pe care il vei baga. Bafta

| RobertLeo23 explică (pentru FlorinCiokan):

Am 4s si asta voiam sa spun daca fac update mai merge geveyu?

| FlorinCiokan a răspuns (pentru RobertLeo23):

Din cate am auzit sunt sanse sa nu mai mearga.
Dar daca vrei sa bagi iOs 9 nu iti recomand sa il bagi!
O sa iti lucre mai greu! Daca ai deja 9 incearca sa il bagi sunt mici sanse sa nu mai functioneze gevey-ul. oricum e doar 30-50 lei unu gevey. Bafta.