| anonim_4396 a întrebat:

Se poate încărca telefonul de la o ceapă? Am văzut articole pe net, dar nu prea cred.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă tai ceapă o să îți plângă telefonul de milă și se încarcă 1% așa pentru tine.

| StefanFlorea a răspuns:

Logic ca nu?

| StefanFlorea a răspuns (pentru StefanFlorea):

Nu stiu de ce s au pus semnele întrebării, nu se încarcă

| Anonimfath555 a răspuns:

Încearcă și ai să vezi happy

| cristimihailov a răspuns:

Curentul generat este mult prea mic pentru a reusi incarcarea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dă-l la mine laughing)))

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru supadeceapa):

Să vezi cu câte telefoane te vei face...
Vei face concurență serioasă vaccinului anti-Covid. Mai degrabă, se vor îmbulzi oamenii la tine, decât la el! ))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru floresdemayo):

Îmi fac afacere - La supica laughing. Mă vedeți anul viitor în Forbes 30 under 30.

| Dddonkey a răspuns:

Crezi ca ar mai gasi cineva ceapa in piete sau supermarkete?